• W dniu 17.10.2023 w naszym przedszkolu obchodzimy IMIENINY JEDYNECZKI połączone

z Dniem Jabłka.

Prosimy, aby dzieci przyszły w tym dniu ubrane w kolorze czerwonym lub zielonym.

• 24 października 2023 r. (wtorek) o godz. 9.00 w przedszkolu odbędzie się pokaz bajki pt.”NASZA ZIEMIA”, w kopule mobilnego kina  sferycznego w technologii 3D.

Koszt 12 zł. – prosimy wpłacać u nauczycieli na grupach

• ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

• W piękny, słoneczny, wrześniowy dzień tradycyjnie, jak co roku w naszym przedszkolu odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka.

Powodem do uhonorowania tego warzywa jest jego kulinarna popularność, możliwość przypomnienia tradycji ludowych odbywających się podczas jesiennych zbiorów ziemniaków, a przede wszystkim wywołanie radości ze wspólnej zabawy oraz udziału w konkurencjach, których bohaterem jest...  ziemniak.

Uwieńczeniem zabaw była ziemniaczana uczta. Pieczone ziemniaki z ogniska wraz z białym serkiem smakowały, jak z najlepszej kuchni świata. Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać.

Relacje w zakładkach poszczególnych grup.