• W dniu 20 lutego 2024 r.  dzieci z grup

5 i 6 latków brały udział w zajęciach edukacyjnych w ramach kampanii KOLEJOWE ABC.  W tym dniu naszych przedszkolaków odwiedził sympatyczny nosorożec Rogatek.

Celem inicjatywy jest uwrażliwienie dzieci na zasady bezpieczeństwa obowiązujące na przejazdach kolejowych, dworcach, peronach i w pociągach oraz promowanie wzorców odpowiedzialnego zachowania się w pobliżu torów. Kampania Kolejowe ABC to źródło wiedzy na temat sposobów właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

• Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków na uroczyste spotkanie z okazji ich święta.

grupa 3 -latków - 19 styczeń 2024 (piątek) godz. 9.15

grupa 4 - latków - 18 styczeń 2024 (czwartek) godz. 9.30

grupa 5 - latków - 19 styczeń 2024 (piątek) godz. 10.15

• W dniu 22 stycznia 2024 r. (poniedziałek) zapraszamy wszystkie przedszkolaki na

KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW

W trakcie balu odbędą się zabawy prowadzone przez animatorów oraz będą wykonywane dzieciom zdjęcia grupowe i indywidualne.

Zakup zdjęć tylko dla chętnych rodziców. Cena zostanie podana po dostarczeniu zdjęć do przedszkola.