• "WESOŁE ZDJĘCIE Z MOIM ULUBIEŃCEM"

• W środę 14 czerwca podczas PIKINIKU RODZINNEGO odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczestnikom KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „ WESOŁE ZDJĘCIE Z MOIM ULUBIEŃCEM”. Na konkurs wpłynęło 29 fotografii. Komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia. Wszystkie nadesłane prace zachwyciły jury pięknem, były godne uwagi, pełne ciekawych pomysłów, ukazujące emocje dzieciaków w kontakcie ze swoimi ulubieńcami.

Po długich konsultacjach i burzliwych obradach komisja konkursowa przyznała 4 nagrody dla trzech poszczególnych miejsc na podium:

I miejsce „Kamilka Dmitrowska „ Z psim przyjacielem”

II miejsce Lilianka Piech „Rozumiemy się bez słów”

III miejsce ex aequo – Kornelia Kula „Przyjaciele” i Wiktoria Łochowska „Chomikowy zawrót głowy”

Reszta dzieci biorących udział w konkursie otrzymała wyróżnienia.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w konkursie wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom.

Fotorelacja w GALERII

• Dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających do przedszkola i obojga rodziców pracujących, w Przedszkolach w Nowej Sarzynie odbędzie się w następujących terminach:

• od 03.07.2023 r. do 31.07.2023 r. - Przedszkole "NIEZAPOMINAJKA" w Nowej Sarzynie
              • od 01.08.2023 r. do 25.08.2023 r. - Przedszkole "JEDYNECZKA" w Nowej Sarzynie

Prosimy o zgłaszanie dzieci na w/w dyżury u wychowawców na grupie do 23.06.2023 r.

• Zapraszmy wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami na PIKNIK RODZINNY

połączony z DNIEM MAMY I TATY, który odbędzie się

14.06.2023 r. (środa) o godz. 9.00 w ogrodzie przedszkolnym.

W programie imprezy liczne atrakcje:

- występy artystyczne przedszkolaków dla rodziców,

- rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "WESOŁE ZDJĘCIE Z MOIM ULUBIEŃCEM"

- zabawy z wodzirejem,

- wspólne grilowanie,