• KONKURS FOTOGRAFICZNY

• Serdecznie zapraszamy naszych przedszkolaków, oraz  rodziców, do wzięcia udziału w pierwszym przedszkolnym konkursie fotograficznym, który został ogłoszony w związku z realizowanym w przedszkolu programem rocznym Wszystkie dzieciaki kochają zwierzaki

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia pod tytułem;

Wesołe zdjęcie z moim ulubieńcem

Celem konkursu jest:

- upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki,

- pobudzanie fantazji i wyobraźni,

- kształtowanie postaw empatii wobec zwierząt,

- twórcze spędzanie czasu wolnego,

- próba uchwycenia i zatrzymania w obiektywie radosnej chwili.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i rodziców z Przedszkola Samorządowego „Jedyneczka” w Nowej Sarzynie.
              2. Każdy autor może oddać na konkursu jedną fotografię.
              3. Przedmiotem konkursu jest zdjęcie z pupilem.
              4. Zdjęcie powinno prezentować autora ze zwierzątkiem domowym np.: psem, kotem, rybką, chomikiem itp.
              5. Wielkość zdjęcia dowolna.
              6. Fotografia powinna zawierać na odwrocie:  imię i nazwisko dziecka, tytuł zdjęcia,
              7. W konkursie mogą brać udział jedynie te zdjęcia, które nie zostały nigdzie publikowane, ani nie brały udziału w żadnym konkursie.
              8. Zdjęcia należy dostarczyć do 9 czerwca 2023 r.
              9. Rozwiązanie konkursu nastąpi  14 czerwca podczas pikniku rodzinnego,
              10.   Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora.
              11.   Przyznane zostaną nagrody za zajęcie I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.
              12.   Jury oceniać będzie: pomysłowość, zgodność z tematem, kreatywność, oryginalność ujęcia tematu.
              13.   Fotografie wykonane na konkurs zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie oraz opublikowane na stronie internetowej przedszkola.

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU

W KONKURSIE

• W dniu 01.06.2023 r. (czwartek) z okazji DNIA DZIECKA wyjeżdżamy na piknik do Ośrodka Kultury w Jelnej.

Na dzieci czeka moc atrakcji i radości: tańce przy muzyce, gry i zabawy ruchowe, konkursy, dmuchańce, poczęstunek (grill na swieżym powietrzu) oraz inne niespodzianki :o)

Wyjazd autokarem z przedszkola o godz.9.00, powrót o godz. 12.00

• ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSKO GMINNEGO KONKURSU LITERACKO - PLASTYCZNEGO "MOJE ZWIERZĄTKO WIERSZEM PISANE I PĘDZLEM MALOWANE"

•  Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejszy różaniec” - Szkoła Podstawowa nr  37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

Z przyjemnością informujemy że konkurs został rozstrzygnięty. W konkursie wzięło udział 21 dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Nowej Sarzynie. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z prac była piękna i niepowtarzalna, dlatego oprócz nagród głównych wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i upominki.

LAUREACI KONKURSU:

I MIEJSCE - EMILIA FLIS, Przedszkole Wola Zarczycka

II MIEJSCE (ex aequo) - MILENA BIEŃKOWSKA, Przedszkole "Niezapominajka"

ANITA WIELGUS, Przedszkole "Jedyneczka"

III MIEJSCE - MAJA BILIŃSKA, Przedszkole Sarzyna

WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ:

Kacper Surdyka

Julian Marciniak

Łukasz Krasnodębski

Aleksandra Paszek

Kinga Mierzwińska

Halinka Żuraw

Daria Paczwa

ZAPRASZAMY DO GALERII

Wszystkim zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

Zapraszamy opiekunów po odbiór nagród do 12 maja 2023 r.

Nagrody dla dzieci biorących udział w konkursie "Moje zwierzątko wierszem pisane i pędzlem malowane" zorganizowanym w ramach projektu:

"Nie ma w domu alkoholu i przemocy - Żyję zdrowo i śpię dobrze w nocy..."

Dziękujemy Panu Burmistrzowi  Miasta i Gminy Nowa Sarzyna za otrzymane środki finansowe na zakup nagród i Pani Annie Niedbała za pomoc w realizacji w/w projektu.