• MOBILNA FILHARMONIA

• Dbając o wszechstronny rozwój dzieci, w bieżącym roku szkolnym, w naszym przedszkolu będą odbywały się koncerty MOBILNEJ FILHARMONII. Dzieci razem z muzykami będą odkrywać tajniki muzyki, jej style, epoki historyczne. Koncerty wykonywane są na żywo przez osoby z wykształceniem muzycznym i pedagogicznym.  Udział w takich działaniach aktywizuje wyobraźnię dzieci, pobudza kreatywność, rozwija słuch muzyczny, umożliwia zdobycie nowych doświadczeń w sferze poznawczej, a także w wymiarze emocjonalnym, fizycznym i społecznym.

Harmonogram koncertów:

12 wrzesień 2022 - fotorelacja w galerii: "CZ-CZA Z CHOPINEM, SAMBA Z BEETHOVENEM"

22 listopad 2022 - fotorelacja w galerii: "POLSKIE PIEŚNI PATRIOTYCZNE"

02 luty 2023 - fotorelacja w galerii: "KONCERT NOWOROCZNY"

18 marzec

17 kwiecień

Koszt w zależności od ilości dzieci biorących udział w zajęciach.

• IMIENINY "JEDYNECZKI"

• Dnia 21 października 2022 r (piątek) świętujemy "IMIENINY JEDYNECZKI".

W tym dniu odbędzie się nadanie nazw poszczególnym grupom wraz z wykonaniem zwierzątkowych emblematów. Odbędą się również gry i zabawy w salach oraz degustacja przygotowanych przez dzieci słodkości.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły do przedszkola swoje ulubione owoce.

• PRZEDSZKOLAKI BEZPIECZNE NA DRODZE

• Z inicjatywy rzeszowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przy współpracy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji, we wtorek 11 października 2022 r  w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe spotkanie podczas którego dzieci z grup 5 i 6 latków poznawały podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na drodze.

Relacja z tego wyjątkowego spotkania odbyła się na antenie Radia Rzeszów o godz. 16.40 oraz w Aktualnościach Telewizji Rzeszów o godz.18.30.

Audycja radiowa:  Bezpieczenstwo_na_drodze.mp3

Program telewizyjny: Aktualności TV Rzeszów

• KONKURS DLA DZIECI I RODZICÓW

• Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie

literacko- plastycznym na ilustrowaną książeczkę o zwierzętach:

MOJA BAJKA O ZWIERZĄTKU”

Pisanie książki zacznij od wymyślenia jakiejś historii... Może to być bajka lub opowiadanie. Tekst niech będzie wzbogacony ilustracjami, które możesz wykonać w różnych technikach (namalować farbami, narysować kredkami, zrobić kolaż z kolorowego papieru lub innych płaskich materiałów, wydzierankę albo wkleić kolorowe obrazki z gazet lub pocztówek). Nie zapomnij o okładce, która przyciągnie uwagę czytelnika oraz o tytule, swoim imieniu i nazwisku. Już teraz zacznij tworzyć swoją własną książkę!  :)

Termin dostarczenia prac do przedszkola upływa 14 października.  Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody!

Szczegóły w Regulaminie

• INFORMACJA O SPOSOBIE PŁATNOŚCI

• Opłata  "za przedszkole"

Przelewem na konto przedszkolne do 10 każdego miesiąca.

Rozliczenie żywienia nastapi po zakończonym kwartale. (najbliższe pod koniec grudnia 2022r.)

Nr konta: 45 9430 0006 1004 3094 2000 0001

Tytułem:

Imię i nazwisko dziecka ............................................................

żywienie  168zł opł. godziny  .......... zł

Kwota za żywienie: 21 dni x 8 zł = 168 zł, godziny płatne wg. deklaracji rodzica.

Godzina płatna 1 zł, z kartą Dużej Rodziny - 50 gr.