• INFORMACJA DLA RODZICÓW

• Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Samorządowego „Jedyneczka” na rok szkolny 2023/2024 znajduje się w przedszkolu.

Rodziców z dziećmi, które od września 2023 r. rozpoczną przygodę z przedszkolem zapraszamy na DNI ADAPTACYJNE:

20.06.2023 r. - od 9.30 do 11.00

21.06.2023 r. - od 12.00 do 13.00

30.08.2023 r. - od 9.00 do 10.30

• WIELKANOCNA AKCJA CHARYTATYWNA

Dla podopiecznych  Domu Dziecka w Nowej Sarzynie

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi nasze przedszkole pragnie sprawić trochę radości dzieciom z Domu Dziecka w Nowej Sarzynie.

Bardzo serdecznie prosimy Państwa o wsparcie naszej akcji. Będziemy zbierać:

• środki higieniczne dla dzieci, szczególnie hypoalergiczne (szampony, balsamy, kremy, płyny do kąpieli, mydełka itp.)
              • art. papiernicze (kredki, bloki, mazaki, plastelina, farby itp.)
              • słodycze

Nasze przedszkole aktywnie uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych,  wiemy  że zawsze możemy liczyć na Państwa wsparcie i bardzo za to dziękujemy.

Akcja organizowana jest przez Przedszkole Samorządowe „Jedyneczka” i trwa do 5 kwietnia 2023 r.