• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• "Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda, każdy dom i każdego z nas, niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta niosą wszystkim betlejemski blask".

Cudownych, prawdziwie rodzinnych Świąt opromienionych blaskiem betlejemskiej gwiazdy oraz spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie nadchodzący Nowy 2023 Rok

życzą:

Dyrektor Samorządowego Przedszkola „Jedyneczka”, nauczyciele

oraz pracownicy przedszkola.

• BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU

• 22 grudnia do naszego przedszkola dotarło Betlejemskie Światełko Pokoju, które przynieśli dla nas harcerze 8 DH „Kameleon” z Nowej Sarzyny. Uroczyste przekazanie światełka nastąpiło po wspólnym zaśpiewaniu kolędy, nie zabrakło również życzeń na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.              Serdecznie dziękujemy!

• PODZIĘKOWANIE

• Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.” – Flora Edwards

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom, którzy włączyli się w akcję charytatywną „Strażacka Pomoc św. Mikołaja” na rzecz Fundacji Podkarpackie    Hospicjum dla Dzieci

oraz w zbiórce darów dla zwierząt ze schroniska „Psia Przystań” w Stalowej Woli.

Dziękujemy nie tylko za ofiarowane artykuły, ale przede wszystkim za wrażliwość otwierającą serca na potrzeby innych osób i zwierząt.

• Od stycznia 2023 roku dzieci w naszym przedszkolu objęte zostaną opieką pielęgniarki. W ramach pracy pielęgniarki, w co drugi wtorek miesiąca odbywać się będzie sprawdzanie czystości u dzieci.

• V STRAŻACKA POMOC ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

• RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Zbliża się świąteczny czas. Jak co roku chcemy sprawić, aby był on wyjątkowy także  dla podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Pragniemy dołączyć kolejny już raz do akcji charytatywnej organizowanej przez OSP Jelna.  Gorąco zachęcamy do włączenia się do organizowanej w naszym przedszkolu zbiórki darów.

Zbieramy:

- pieluchy i podkłady

- kosmetyki dziecięce (kremy , szampony, płyny do kapieli, mydełka...)

- chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne,

- ubranka (koszulki, getry, spodnie, majteczki, rajtuzy, skarpetki, piżamy) - prosimy aby były to rzeczy nowe,

- słodycze i smakołyki z długą datą ważności

W/w dary zbieramy do 21 grudnia 2022 r.

Zebrane dary przed świętami trafią do podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

•  W dniu 6 grudnia 2022 r. (wtorek) do naszego przedszkola przybędzie długo oczekiwany gość

ŚWIETY MIKOŁAJ, który wręczy dzieciom prezenty.

W tym dniu odbędzie się również przedstawienie teatralne pt. "Droga do szczęścia"

Koszt przedstawienia - 6 zł (prosimy wpłacać u nauczycieli na grupie)

• POMÓŻ NAM PRZETRWAĆ ZIMĘ...

• ZBIÓRKA DARÓW DLA SCHRONISKA

PSIA PRZYSTAŃ” W STALOWEJ WOLI

Serdecznie zachęcamy do udziału w  zbiórce.

ZBIERAMY:

- karmy: suchą oraz w puszkach

- koce i ręczniki

- legowiska

- niepotrzebne już kołdry i poduszki

MILE WIDZIANE:

- zabawki dla psów