•  W dniu 25 listopada 2022 r. (piątek) w naszym przedszkolu obchodzimy

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija!

Aby ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu i wspaniałej zabawy, prosimy o przyniesienie przez dzieci swoich ulubionych misiów.

• "MOJA BAJKA O ZWIERZĄTKU"-zakończenie konkursu

• Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i Rodzicom za udział w naszym przedszkolnym konkursie literacko –plastycznym „MOJA BAJKA O ZWIERZĄTKU” w ramach projektu:  „Narodowy Program Rozwoju  Czytelnictwa 2.0. na lata 2021- 2025. Priorytet 3” .  W konkursie wzięło udział 19 dzieci. Każda wykonana książeczka jest piękna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Książeczki wykonano na bardzo wysokim poziomie, różnorodnymi technikami plastycznymi oraz opowiadają ciekawe i oryginalne historyjki. Każda kziążeczka zasłużyła na wyróżnienie. Z prac została stworzona mini galeria w holu przedszkolnym.  Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Was, drogie dzieci i Rodzice, okazją do dobrej zabawy i miłego, kreatywnego spędzenia czasu. Liczymy na to, że otrzymamne nagrody będą dla dzieci zachętą do rozwijania zainteresowań czytelnictwem i rozwijania zdolności plastycznych.

Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności oraz wyobraźni twórczej.

Fotorelacja z wręczenia nagród w galerii