• PODZIĘKOWANIE

• „JEDYNIE PRAWDZIWY CZŁOWIEK ZAUWAŻA POTRZEBY INNEGO CZŁOWIEKA. JEDYNIE CZŁOWIEK WIELKIEGO SERCA WYCIĄGNIE DŁOŃ, POMOCNĄ DŁOŃ” -  Jan Paweł II

W imieniu Wojsk Obrony Terytorialnej serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i pracownikom przedszkola, a szczególnie pani Karolinie Rychel z kołem wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Jelnej za pomoc w zbiórce leków, środków opatrunkowych, rękawiczek oraz słodyczy dla dzieci z terenów Ukrainy.

„Dobroć dawana innym zawsze do nas powraca…”

• Drodzy Rodzice!

W związku z aktualną sytuacją

WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ

organizują zbiórkę ciepłych, dziecięcych rękawiczek oraz słodyczy tj. wafelki, batony...

Prosimy o dostarczenie w/w rzeczy do przedszkola.

• SOLIDARNI Z UKRAINĄ

• Drodzy rodzice, wychodząc naprzeciw zaistniałym potrzebom,  w naszym  przedszkolu organizujemy zbiórkę środków medycznych dla mieszkańców Ukrainy:

- środki przeciwbólowe, bandaże, plastry, opatrunki sterylne, środki odkażające, apteczki medyczne z wyposażeniem oraz wszelkie środki medyczne, które mogą pomóc rannym, a także zestawy do szycia (igły, nici).

Odbiór w/w środków odbędzie się w poniedziałek 07.03.2022  o godz. 12.00.

ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI