• WITAMY WAKACJE!

• Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Do zobaczenia we wrześniu!

• INFORMACJA DLA RODZICÓW

• Przedszkole „Jedyneczka" pełni dyżur w okresie od 01.07.2022 do 29.07.2022

Na dyżur przyjmowane są dzieci obojga rodziców pracujących.

Przedszkole „Niezapominajka” pełni dyżur w okresie od  01.08.2022 do 26 .08.2022

Dzieci na dyżur prosimy zgłaszać do dnia 24.06.2022 u wychowawców na grupie.

• PODZIĘKOWANIE

• Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom i Dzieciom, za zaangażowanie w akcję charytatywną "Plac Zabaw Za Grosze".

Udało się zebrać 250 zł

Dziękujemy.